מחלקות החברה

 

מחלקת תכנון ורישוי אמונה על תהליך התכנון והרישוי החל מתחילת תכנון הפרויקט ועד קבלת היתר בניה ומוכנותו לביצוע.

תחומי האחריות החוסים תחת אחריות המחלקה הינם, בין היתר, ניהול הפרויקט בפן התכנוני והרישוי, עבודה מול מתכננים, קידום הליכי רישוי מול רשויות התכנון והגופים המוסמכים וזאת לשם קבלת היתרי בניה, טופסי 4 ותעודת גמר, תיאום תכנון וכיו"ב. 

מחלקת הנדסה אמונה על מערך ההנדסה בפן התכנוני

במסגרת תפקידה אחראית על ניהול תכנון כלל הפרויקטים של החברה, קביעת שיטות ודרכי הביצוע ההנדסיות, ניהול מכרזים מול קבלני משנה וכיו"ב.

המחלקה פועלת תוך הכרה ושליטה בתקנים הישראליים ובהוראות הדין הרלוונטיות, בביצוע תיאום בין היועצים ובדיקת התוכניות והחומר התכנוני תוך מתן פתרונות תכנוניים והנדסיים.

עוד באחריותה ביצוע אופטימיזציה לתכניות הפרויקט, קביעת לוחות הזמנים והכנת גאנט לביצוע, כמו גם, סנכרון ותיאום בין התכנון לביצוע ופיקוח על הכנת האתרים לעבודה

החטיבה המסחרית מנהלת את נכסיה המניבים של החברה בפרויקטים השונים בהם קיימים מרכזים מסחריים ו/או משרדים.

החברה יוזמת ובונה עשרות אלפי מ"ר של שטחי מסחר ומשרדים באזורי ביקוש במרכז הארץ. בין הנכסים ניתן למצוא רשתות סופרמרקטים, חנויות פארם, חדרי כושר, משרדי הייטק ועוד

מחלקת השיווק אמונה על מיתוג, בניית אסטרטגיה שיווקית, פרסום, דיגיטל, רכש מדיה וקידום מכירות.

המחלקה אחראית לתחזוקה וניהול של האתרים השונים ברשת, מיתוג הפרויקטים בחברה והכנת חומרים שיווקיים להפצה.

מחלקת השיווק אמונה על ניהול מערך תוכנית מחיר למשתכן.

במסגרת תוכנית זו אחראית המחלקה על הוצאה לפועל של כנסי הסברה ואירועי מכירות למשתתפים בהגרלת מחיר למשתכן.

מחלקת קשרי דיירים נוסדה מתוך הבנה כי יש לשים דגש רב על שירותיות וייצוגיות מהמעלה הראשונה.

המחלקה מרכזת תחת קורת גג אחת את המענה ללקוחות החברה החל מרגע הרכישה ועד מסירת הדירה.

באחריותה סיוע וליווי של הרוכשים משלב הרכישה וחתימה על חוזה, דרך תכנון הנכס, הליך המשכנתא, וכלה בביצוע שינויים/שדרוגים שלאחר הרכישה.

שביעות רצון הדייר, חוויית הרכישה וליווי מקצועי, אישי ומשפחתי, כל אלו הם אשר  מנחים את המחלקה בהענקת השירות הטוב ביותר ללקוחות החברה.

מחלקת בדק, היא הכתובת והמענה לדיירים לאחר אכלוס במהלך שנת בדק ותקופת האחריות כמתחייב בחוק המכר. המחלקה אמונה על תקשורת שוטפת אלקטרונית וטלפונית מול דיירים בנושאי הבדק

מחלקת הכספים של החברה אמונה על כל ההיבטים הכספיים של החברה, מתכנון תזרים המזומנים של החברה ולביצוע בפועל עפ"י התכנון ועד לדיווח החשבונאי עפ"י הנדרש ע"י התקינה החשבונאית ורשויות המס.

במסגרת תחומי אחריות המחלקה: דיווח שוטף ונכון של כל פעולה כספית בספרי הנהלת החשבונות של החברה – הן בצד התקבולים והן בצד התשלומים,

הפקת דוחות, חשבונות ליווי, מתן שירות ללקוחות וספקים, התנהלות מול בנקים, קבלת ערבויות, מו"מ מול רשם החברות וכיו"ב.

מחלקת תפעול אמונה על כל מערך התפעול המשרדי לוגיסטי הכולל התקשרויות בפן החוזי למול ספקים, קבלני משנה ונותני שירותים . עוד תחת אחריותה ,השכרת רכבים, הקמת תשתית תקשורתית ומערך המחשוב בחברה.

המחלקה דואגת לתפעול שוטף ומעקב אחרי דוחות, אישורי חשבונות, הזמנות מספקים, מערך בחירות רוכשים וכיו"ב. 

מחלקת רכש אמונה על כל הזמנות הרכש שהחברה מבצעת.

המחלקה אחראית על הפקת הצעות מחיר וניהול מו"מ עם הספקים השונים.

מחלקת בטיחות-המחלקה אחראית על כל מערך הבטיחות, הדרכות, קורסים וימי עיון, סיור באתרי הבנייה ואכיפה, אחריות על ביצוע כללי הבטיחות בהתאם לדין, וכל נושא הקשור לבטיחות באתרי הבניה.